O firmie


FAAME
to marka kreowana już od ponad dekady w Babicach na terenie województwa małopolskiego. Powstała ona z pasji tworzenia dobrego stylu i elegancji, których potrzebuje doświadczać każda kobieta.

FAAME posiada własne zaplecze projektowo-produkcyjne, gdzie wraz z sztabem wykwalifikowanych krawcowych tworzone są najmodniejsze kroje w aktualnie obowiązujących trendach.

Co nas wyróżnia? Wyróżnia nas to, że projekty FAAME możemy tworzyć i realizować niemalże natychmiastowo bez konieczności zlecania ich uszycia firmom zewnętrznym. Daje nam to dużą elastyczność organizacyjną w przypadku gdy do głowy przyjdą nowe, jeszcze lepsze pomysły zakładające drobne modyfikacje kroju lub zmianę materiału.

Idąc z rozwojem technologii otwarliśmy sklep internetowy faame.pl chcąc dotrzeć do każdej kobiety w dowolnym miejscu naszego kraju i zaoferować zakup świetnie skrojonych ubrań bez wychodzenia z domu.


Wierzymy, że to właśnie Ty, droga klientko nosząc ubrania marki FAAME nakreślisz nowe oblicze kobiecości, której będą Ci wszystkie zazdrościć!

Życzymy udanych zakupów
faame.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl